Czuć już wiosnę!

8 marca w DZIEŃ KOBIET

otwieramy i serdecznie zapraszamy!

O Naszej Kuchni

Witajcie w krainie malowniczych jezior i nieskażonej przyrody Kaszub! Zapraszamy Was serdecznie do naszego Gościńca, gdzie tradycyjna polska gościnność splata się z czarem regionalnej kuchni. Położony w sercu pojezierza, nasz Gościniec oferuje nie tylko komfortowe noclegi, ale i kulinarne doznania, których nie zapomnicie.

Nasza restauracja to przystań dla smakoszy autentycznego polskiego oraz kaszubskiego jadła. Dla tych z Was, którzy tęsknią za klasycznymi daniami, mamy złocisty schabowy z chrupiącą panierką oraz aromatyczny żurek na domowym zakwasie. Miłośników regionalnych smaków uraczymy specjałami kaszubskimi, które nasza kuchnia przygotowuje według starych, rodzinnych receptur.

Świeże ryby z kaszubskich jezior to nasza wizytówka. Wyjątkowo smaczna zupa rybna, podawana z miejscowymi ziółkami, zachwyci najbardziej wymagające podniebienie. Każda pora roku to nowa paleta smaków, dlatego menu urozmaicamy sezonowymi daniami, komponowanymi z produktów pochodzących z lokalnych upraw i hodowli.

Nasz domowy kompot to esencja to, co w przyrodzie najcenniejsze. Owoce, soczyste i pełne słońca, są starannie wybierane i przetwarzane bez zbędnych dodatków, abyście mogli cieszyć się ich naturalnym smakiem i aromatem.

Odwiedzając naszą restaurację, poczujecie ciepło domowego ogniska i autentycznej, wiejskiej atmosfery. Przytulne wnętrze z widokiem na kaszubskie jeziora, sprawi, że każdy posiłek będzie niezapomnianym doświadczeniem. Czy to romantyczna kolacja we dwoje, rodzinny obiad, czy spotkanie z przyjaciółmi - zapewniamy, że czas spędzony w naszym Gościńcu będzie pełen urokliwych chwil i doskonałego jedzenia.

Przyjazd do nas to nie tylko chwila odpoczynku, ale i prawdziwa uczta dla zmysłów. Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Gościńca i doświadczenia gościnności oraz smaków, które na długo zostaną w Waszej pamięci. Do zobaczenia nad kaszubskim jeziorem!